Bez kategorii

SP DX Contest 2018

Posted on

Meldujemy posłusznie, że plan minimum został wykonany! Łączności w logu więcej, niż w zeszłym roku, z tej trudnej, miejskiej i pełnej elektromagnetycznego smogu lokalizacji. Stacja HF85LD pracowała głównie telegrafią. Nasze stowarzyszenie reprezentowali swoim głosem Łukasz SQ7MZH i Krzysiek SQ7OVR.

Bez kategorii

WPX 2018 #2

Posted on

I spełniło się – RAWY już dostępne ne oficjalnej stronie WPX. Tak wysoko jeszcze nigdy nie było – motywacja wzrasta . Jeszcze raz dziękujemy całej ekipie! PS. w weekend SP DX contest – tradycyjnie wystąpimy z klubu SP7PGK pod jubileuszowym znakiem HF85LD. Wyniku nie robimy, bo z przyczyn obiektywnych nie bardzo się da, ale zeszłoroczny […]

Bez kategorii

Zawody

Posted on

Miniony weekend, jak zawsze ostatni pełny marcowy, pod znakiem WPX’a! Na pokładzie SQ7LRT, SQ7OVT, SQ7MZH i w asyście SQ7OIX. Znów pokonaliśmy samych siebie, a przecież o to chodziło!

Bez kategorii

Witamy

Posted on

Witaj na stronie Towarzystwa Przyjaciół Fal Krótkich. Strona znajduje się jeszcze w budowie, ale już niebawem będzie można tu przeczytać informacje na temat Stowarzyszenia oraz stacji klubowej.